Sizin için tasarlanmış bir çamaşırhane hizmeti

Ücretsiz Servis

Bursa merkez, Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım ilçelerine servis talebinizi şimdi iletin.

Papatya Bursa Kuru Temizleme

Tekstil Kuru Temizleme

Papatya Bursa Kuru Temizleme

Tekstil Kuru Temizleme

Kuru temizleme de ki amaç tekstil mamulünün kirlerden arındırılması ve lekelerin çıkarılmasıdır.

Bunların yanı sıra sağlık açısından oluşturulan kötü etkenleri de kaldırır bir yandan. İşlemler yapılırken ürünlerde leke ve kir kalmaması, ömürlerin kısalmaması, yeniliğinin korunması, renklerinin değişmemesi amaçlanırken bazı ürünler çok daha fazla hassas olmaktadır. Bunun yanında bazı lekeler çok zorlu olmaktadır ve burada kuru temizlemenin önemi tekrar ortaya çıkmaktadır.

Kuru temizleme de lekenin türüne göre çıkartma yöntemi de değişiklik göstermektedir. Lekeli olan yerin ısı ve ışığa maruz kalması lekeyi sağlamlaştırır ve çıkma durumuna etki edebilir bu yüzden en kısa sürede leke çıkarma işlemine girmesi gerekir.

Kuru temizleme de kullanılan ürünler farklı tekstil mamullerini bozmazlar ve temizlenme sırasından sonra bu işlem temizlenir böylece sağlığa herhangi bir zararı da kalmaz. Kuru temizleme aynı anda birden çok iş yaparak daha çabuk sürede elimize ürünün gelmesini sağlar.

Bursa Papatya Kuru Temizleme hız ve güvenilirlik açısından öne çıkmakta ve Yıldırım, Nilüfer, Osmangazi başta olmak üzere Bursa’nın birçok yerinde kuru temizleme ve çamaşır yıkama hizmetini sizlerle paylaşmaktan dolayı mutluluk duymaktadır.

Sürekli emek ve ekip isteyen isteyen bu alanda sizler için derdinizi üstleniyoruz, maliyetlerden ve zor olan tekstil ürünlerinizin kuru temizleme ve çamaşır yıkama hizmeti ile sizleri kurtarıyoruz.

Tekstil ürünleriniz bizlerle beraber temizlenip, yeni görüntüsüne kavuştuktan sonra evinize koyduğunuz ilk anda farklı bir hava katacak ve sanki yeni alınmış gibi bir görüntü sunacaktır.

Ücretsiz Servis

Bursa merkez, Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım ilçelerine servis talebinizi şimdi iletin.

Bursa Kuru Temizleme Hazırlayın

Hazırlayın

Tüm kirli eşyalarınızı toplayın

Bursa Kuru Temizleme Teslim Alalım

Teslim Alalım

İstediğiniz zaman alalım

Bursa Kuru Temizleme Temizleyelim

Temizleyelim

Talepleriniz doğrultusunda temizleyelim

Bursa Kuru Temizleme Teslim Edelim

Teslim Edelim

Temiz ve katlanmış şekilde teslim edelim.

Bursa Papatya Kuru Temizleme

Temizleme hususunda tutkuluyuz.

Biz kuru temizleme ve çamaşır yıkama işinde profesyoneliz, yani her zaman en son teknolojiler, temizleme yöntemleri ve lekeler veya hassas kumaşlarla ilgili çözümler konusunda güncel kalıyoruz. Ayrıca, yerel ve ulusal düzenlemelere ve çevre güvenliği kurallarına uyarak en yüksek ticari dürüstlük standartlarını koruyoruz!

Seçimlerinize İnanıyoruz

Temizliği Benimseyen Uzman Ekibimize Güvenin

Her Müşteri Özeldir

Memnuniyeti ön planda tutarak, büyük bir titizlik ve özveri ile yıkama, ütüleme ve temizleme hizmetlerini sizin için bir araya getiriyoruz.

Hızlı Geri Dönüşler

İşimizi önemsiyoruz ve önceliklerinizi biliyoruz. Talebinizi anında değerlendiriyor vakit kaybetmeden çalışmalara başlıyoruz.

Sizin Yerinize Planlıyoruz

Günlük, haftalık, veya aylık olarak ihtiyacınızı, bize bir kez bildirin, sistemimiz alımlarınızı planlamak için işi yapacaktır.

Uygun Fiyatlandırma

Düzenli olarak teslim alma siparişi veren ticari müşteriler, normal fiyatlarımızdan indirimlerle ödüllendirilecektir.

Bursa Kuru Temizleme
Bursa Kuru Temizleme

Memnuniyet Garantili Kuru Temizleme ve Çamaşır Yıkama

Çözüm! Sadece Bir Tık Uzağınızda

En sevdiğiniz gömleğinizi lekeleme konusunda asla endişelenmeyin. Yaşam tarzınıza uygun bir programda çamaşır yıkama, kuru temizleme ve ütüleme hizmetleri sunuyoruz.

Bursa Tekstil Kuru Temizleme

Özellikle fabrikasyon ürünleri olmak üzere bir çok grupta temizleme hizmeti sunuyoruz.

DOSAB

BALAT